»

Waar kan ik een groep vinden

InTact heeft groepen in:

Winterswijk Rekken Zutphen Apeldoorn Almere Lelystad Dronten Goningen Hardenberg Zwolle Deventer Almelo Hengelo Enschede

Klik op de plaats voor de contactgegevens.

Staat jouw woonplaats er niet bij en heb je belangstelling om een InTact lotgenotengroep te starten, mail dan naar info@intactzelfhulp.nl.

Overzicht contactgegevens groepen

Bereikbaarheid van de groepen:
Bel het centrale InTact telefoonnummer: 088 382 28 80.

Of stuur een email naar het algemene emailadres van InTact.
Kijk voor de emailadressen van de groepen hieronder.
 

InTact Almelo
almelo@intactzelfhulp.nl
T 06 12 74 0 4 18

 

 

InTact Almere
almere@intactzelfhulp.nl
T 06 51 31 14 65

 

 

InTact Apeldoorn
apeldoorn@intactzelfhulp.nl
06 12 74 04 22

 

 

 

 

 

InTact Deventer
deventer@intactzelfhulp.nl
T 06 10 17 96 81

 

 

InTact Winterswijk
winterswijk@intactzelfhulp.nl
T 06 10 17 96 55

 

 

InTact Dronten/Harderwijk
dronten@intactzelfhulp.nl
T 06 10 17 95 63

 

 

InTact Enschede
enschede@intactzelfhulp.nl
T 06 51 51 08 25

 

 

InTact Groningen
contact@intactgroningen.nl
T 06 10 17 96 47

 

 

InTact Hardenberg
hardenberg@intactzelfhulp.nl
T 06 10 17 96 68

 

 

InTact Hengelo
hengelo@intactzelfhulp.nl
T 06 10 17 97 10

 

 

InTact Rekken
rekken@intactzelfhulp.nl
T 06 57 99 22 74

 

 

InTact Zutphen
zutphen@intactzelfhulp.nl
T 06 10 17 93 73

 

 

InTact Zwolle
zwolle@intactzelfhulp.nl
T 06 83 90 52 32

 

 

 

InTact Lelystad
lelystad@intactzelfhulp.nl
T 06 10 09 49 60

   

Dit zijn de nummers van de groepstelefoons. Meestal zal de groepsleider de telefoon in bezit hebben,
Bel hem of haar bij voorbaat op 'normale tijden'. Een groepsleider kan niet altijd 24 uur per dag bereikbaar zijn. Bij vakanties of andere afwezigheid zal de groepsleider de telefoon doorgeven aan een groepslid, zodat de telefoon beschikbaar blijft
.